Jaunumi

Jaunumi

Apr
23
2018

Cīņa par tautas kvalitatīvu dzīvi Latvijā

Ir noslēgusies parakstīšanās par partijas “No sirds Latvijai” ierosināto iniciatīvu, lai tiktu atcelts nekustamā īpašuma nodoklis vienīgajam mājoklim.

 

Kāpēc mums tas vajadzīgs un kāpēc mēs par to iestājamies?

  •  - Lai cilvēkiem nebūtu vēlreiz no valsts jāizpērk savi un savas dzimtas īpašumi.
  •  - Lai cilvēkiem nebūtu, jāatsakās no citām pamatvajadzībām, lai tikai nomaksātu nekustamā īpašuma nodokli.
  •  - Lai cilvēkiem smagās nodokļa nastas dēļ nebūt jāpamet sava dzimtene.

 

Vai mēs tikām sadzirdēti?

Par iniciatīvu parakstījās gandrīz 30 000 Latvijas valsts iedzīvotāju. Kāds varbūt teikts, ka tas ir maz, bet mūsuprāt, valstī ir radīta tāda sistēma, ka cilvēkiem nav iespējams realizēt Satversmē noteiktās tiesības. Lai mainītu savu un savu līdzcilvēku dzīvi, piespiestu mainīt likumus, iedzīvotājiem ir jāiegulda savi līdzekļi. Efektīvā valsts pārvaldē šāds absurds nepastāvētu. Turklāt valsts vēl papildus nopelna uz sabiedrības rēķina, tikai tāpēc vien, ka cilvēki grib uzlabot esošo likumdošanu.

 

Turklāt sabiedrība tiek mulsināta, jo pateicoties nesakārtotai likumdošanai, cilvēkiem bija iespēja parakstīties par it kā vienu un to pašu iniciatīvu- par nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam mājoklim - ne tikai latvija.lv mājaslapā, bet arī manabalss.lv.

 

Vēlamies informēt, ka turpināsim cīnīties par iedzīvotāju interesēm. KĀ?

 

Mēs jūtām (sapratām), ka mums ir vajadzīgs prezidenta atbalsts, lai turētu dotos solījumus un cīnītos par Latvijas tautas dzīves kvalitāti, tāpēc šodien nosūtījām Latvijas Valsts prezidentam vēstuli ar aicinājumu iesniegt mūsu likumprojektu par nekustamā nodokļa atcelšanu vienīgajam mājoklim izskatīšanai Saeimā.

Par to kāda būs prezidenta atsaucība šajā jautājumā, turpināsim jūs informēt!!

 

Mūsu aicinājums Latvijas valsts prezidentam - TE!!!