Jaunumi

Jaunumi

Oct
28
2017

Mums ir vajadzīga gudra, godīga un taisnīga Latvija!

Šodien, 28.oktobrī, notika politiskās partijas “No sirds Latvijai” Kongress. Kongresā ...tika sniegts pārskats par valdes, Ētikas un Revīzijas komisiju darbību, kā arī notika debates par izdarīto un iecerēto partijā, pašvaldībās un Saeimā.

 

Partija “No sirds Latvijai”, apvieno jau vairāk nekā 500 biedrus un iestājas par ilgtermiņa darbu, turpinās mērķtiecīgi un profesionāli strādāt pie savu izvirzīto mērķu īstenošanas. Partijas biedri šodien diskutēja par vērtībām un konkrētām rīcībām, kuras ir svarīgas Latvijas– gudrai, godīgai un taisnīgai – tālākajai attīstībai.

 

Kā norādīja partijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba: “Mēs esam kopā politiskajā spēkā “No sirds Latvijai”, jo mūs apvieno pārliecība, ka Latvijas valsts būs tik stipra, cik stipri būs tās cilvēki. Mūsu mērķis ir panākt, lai Latvija ir droša, neatkarīga un vienota labklājības valsts, kurā gribētu dzīvot gan mēs, gan mūsu bērni un mazbērni. Mūsu prioritāte numur viens ir izglītība. Investējot darbu sabiedrības un bērnu izglītībā, tikai tā mēs varam padarīt Latvijas sabiedrību neatkarīgi domājošu, gudru un lemtspējīgāku. Tikai tāda sabiedrība, kura ir vieda, spēj būt taisnīga un atbildīga savos lēmumos.”

 

Pēc diskusijām tika apstiprināta partijas rezolūcija, kas paredz konkrēti veicamos pasākumus nodokļu, izglītības, kā arī uzņēmējdarbības attīstības jomā. Citu starpā, ir svarīgi panākt, ka Latvijas izglītība ir starp trīs atzītākajām Eiropā, valsts atbalsta zinātniekus un tā kļūst par jaunuzņēmumu līderi Eiropā. Tieši tāpēc ir nepieciešam godīga un taisnīga nodokļu politika, kas kalpo tautsaimniecības interesēm, nevis budžeta pildīšanai un ierēdņu vēlmju apmierināšanai.