Jaunumi

Jaunumi

Jun
06
2017

“No sirds Latvijai” pašvaldību vēlēšanās piedalījās pirmo reizi un būs pārstāvēta 11 novados!

Mūsu partiju pārstāvēs: Amatas novadā - Āris Kazerovskis, Balvu novadā - Anita Petrova un Tālis Korlašs, Bauskas novadā – Gatis Skurba, Dagdas novadā – Raimonds Nipers un Vija Nipere, Grobiņas novadā (apvienotais saraksts) – Jānis Neimanis, Ināra Avotiņa, Inese Meļķe, Krišjānis Mednis, Gulbenes novadā – Larisa Cīrule, Anatolijs Savickis un Mārtiņš Bogdans, Kandavas novadā - Dainis Rozenfelds, Romeks Fabjančiks, Ķeguma novadā - Vladimirs Samohins, Gundars Vērītis, Madonas novadā - Valentīns Rakstiņš, Andris Sakne, Skrundas novadā - Juris Jaunzems, Ainars Piļeckis, Andrejs Salmins, Tukuma novadā - Daiga Reča un Edmunds Grīnbergs!

 

Partijas priekšsēdētāja I.Sudraba vēlēšanu naktī sacīja: “Es no sirds pateicos visiem mūsu kandidātiem un viņu atbalstītājiem, ģimenēm un draugiem, kuri ir nesavtīgi strādājuši, lai partija “No sirds Latvijai” šogad pirmo reizi startētu pašvaldību vēlēšanās, pārstāvot visus Latvijas reģionus! Es esmu gandarīta par mūsu panākumiem. “No sirds Latvijai” nav sprinteris – mēs esam maratonisti, kas strādā ilgtermiņam, tāpēc svarīgi ir stabili pamati, kas ieguldīti nākotnei. Mūsu komanda ir kļuvusi lielāka, stiprāka un saliedētāka. Es augstu novērtēju to, ka Latvijā ir cilvēki, kuri iet un dara, piedalās vēlēšanās gan kā kandidāti, gan kā vēlētāji (un mūsu vēlētāji, protams – ir vislabākie!), jo tikai tā mēs varam Latviju izveidot par valsti, kurā ir patīkami dzīvot un atgriezties, kurā katrs cilvēks ir novērtēts. Es zinu, ka mūsu komanda paliks tikai stiprāka, tai turpinās pievienoties cilvēki, kam no sirds rūp mūsu Latvija!”