Jaunumi

Jaunumi

Jun
09
2017

PARTIJA TIEK PĀRSTĀVĒTA LATVIJAS PILSĒTĀS UN NOVADOS

Partija “No sirds Latvijai” tiek pārstāvēta Latvijas pilsētās un novados!

 

Jau informējām, ka turpmāk partija tiks pārstāvēta 11 pilsētu un novadu domēs. Priecājamies, ka līdzās tam pilsētās un novados darbojas arī partijas nodaļas un aktīvistu grupas.

 

Kopumā esam pārstāvēti pilsētu un novadu domēs (iezīmēts violetā krāsā) un mums ir izveidotas partijas nodaļas un aktīvistu grupas (iezīmēts zilā krāsā):  Amatas novadā, Balvu novadā, Bauskas novadā, Dagdas novadā, Grobiņas novadā, Gulbenes novadā, Kandavas novadā, Ķeguma novadā, Madonas novadā, Skrundas novadā, Tukuma novadā Rīgā, Ventspilī, Daugavpils novadā un pilsētā, Preiļu novadā, Liepājā, Ķekavas novadā, Rēzeknē, Jelgavā un Jelgavas novadā, Ozolnieku novadā, Viļānu novadā, Ilūkstes novadā, Ludzas novadā un Olaines novadā.

 

Lepojamies, ka esam pārstāvēti arī ārpus Latvijas robežām – pagājušajā mēnesī kopā apvienojās mūsu biedrības ideju atbalstītāji Īrijā.

 

Ja arī Tu vēlies aktīvi darboties savā pilsētā vai novadā, pievienojies mūsu nodaļām un aktīvistu grupām vai raksti mums par savām vēlmēm un iespējām paplašināt partijas darbību arī citviet!