Jaunumi

Jaunumi

Feb
20
2018

Partijas “No sirds Latvijai” reģionālo nodaļu vadītāji par vērtībām politikā

Sestdien, 17.februārī, partijas “No sirds Latvijai” reģionālo nodaļu vadītāji un biedri pulcējās Tukumā, lai kopā diskutētu par partijas iekšējo un ārējo komunikāciju, savstarpējās sadarbības prasmju uzlabošanu, par kompetenču komandām kā tautvaldības principu īstenotājām, kā arī vienojās par partijas priekšvēlēšanu programmas pamattēzēm.

 

Galvenie trīs vadmotīvi, vadlīnijas, kas caurvij tēzes ir Ģimene, Izglītība, Tautas bagātība. Tauta sākas ģimenē. Ģimene ir valsts galvenā vērtība. Cik stipra, vieda un bagāta būs katra ģimene, tik stipra, vieda un bagāta būs visa tauta! Ikvienam sabiedrības loceklim ir iespēja ietekmēt politiskos procesus valstī, ja mērķis ir veltījums sabiedrības (tautas) kopējam labumam.

 

kopējā diskusijā uzsvēra partijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba, tad “mūsu uzdevums ir nevis nolaisties līdz zemiem morāles standartiem politikā, bet parādīt mūsu Latvijas sabiedrībai, ka ir partija, kuras vērtībām ir vērts sekot. Šis ir vēlēšanu gads. Spriedze manāma jau tagad un reizēm pat ir sajūta, ka stāvam kā toreiz uz barikādēm. Valdošā koalīcija cīnīsies ar visiem saviem instrumentiem. Opozīcija un sīkpartijas nepadosies. Mūsu uzdevums ir palikt lojāliem savām vērtībām, kas ir taisnīgums, viedums un godīgums, un nenolaisties līdz nepieklājīgam politiskajam cirkam. Es pieņemu, ka daudzi no jums man veltīto zākāšanos uztver personiski, it kā tas būtu vērsts pret jums. Šajā situācija izprotu arī jūsu dusmas un aicinājumu mani reaģēt agresīvi. Tomēr aicinu nodalīt šīs divas lietas – inteliģentu stingrību savā viedoklī no agresīva primitīvisma pēc principa – ja tu man, tad es tev. Es un arī partija, mēs pārstāvam inteliģentu stingrību. Kur ir bijusi iespēja, tur tādu esmu paudusi. Mēs nebūsim populistiski agresīvi. Jo agresiju parasti apēd agresija. Mūsu mērķis nav būt tādai kā citas partijas. Mūsu mērķis nav noskriet īsu sprintu, bet gan doties mērķtiecīgā maratonā. Un, ja jūs esat ar mani šajā mērķi, es noteikti esmu ar jums! Tikai mērķtiecīga, plānota darbība nes rezultātus. Un es aicinu katru no jums šo plānu palīdzēt sastādīt un mērķi kopā realizēt”.

 

Vēlies mainīt savu Latviju?

Nāc, piesakies arī Tu! 

http://anketa.nosirdslatvijai.lv/