Raksti

Raksti

Mar
01
2019

Atmoda. Ar lielo burtu.

Autors: Grigorijs Duņecs

Radīt labvēlīgus nosacījumus Latvijas tautsaimniecības izaugsmei un iedzīvotāju labklājībai – mūsu mērķis Eiropas Parlamentā. Šī vieta sniedz instrumentus, kas ļauj mainīt Latvijas kursu kopējā Eiropas politikā. No vergiem uz saimniekiem. Diemžēl pašlaik daudzi Latvijas iedzīvotāji spiesti strādāt par nesamērīgi zemu atalgojumu citu Eiropas Savienības pilsoņu labā. Tas attiecināms arī uz visas valsts līmeni, kad Latvijas intereses tiek pakārtotas stiprāko valstu interesēm.

Atmoda ir tā, kas spēj atgriezt mūs pie tradicionālām vērtībām, un tās ir: ģimene, kristietība (nejaukt ar reliģiju), lauksaimniecība un citas mūsu tautas pamatnodarbes. Tā vietā, lai aicinātu sezonālo darbaspēku, mēs labprāt sagaidītu mūsu tautiešus atpakaļ Latvijā no verdzības citās valstīs. Tā vietā, lai iestātos par viendzimuma laulībām, mēs labprāt sniegtu atbalstu demogrāfijas uzlabošanai un tradicionālām ģimenēm kā pamatvērtībai. Tā vietā, lai lobētu transnacionālo korporāciju intereses, mēs attīstīsim paši savu valsti.

Ko mums piedāvā Eiropas Parlaments? – Tas ļauj paziņot pārējām dalībvalstīm mūsu vīziju un aizstāvēt savas intereses. Ja reiz esam iestājušies Eiropas Savienībā, tad aicinu pildīt savu Eiropas pilsoņa pienākumu, lai spētu panākt Latvijai labvēlīgākus nosacījumus. Ikviens atceras, par ko reiz ir balsojis. Un ir viegli secināms, vai politiķi ir pierādījuši sevi darbos nevis vārdos un solījumos. Lai spētu sasniegt vēlamo, jābūt politiskajai nostājai nevis vēlmei izdabāt kolēģiem no citām dalībvalstīm.

Vai Tu gribi būt vergs? Vai Tu gribi, lai Tavus bērnus sauc par okupantiem, imigrantiem, otrās šķiras pilsoņiem citviet Eiropā? Mēs apņēmīgi vēlamies, lai mēs kā Latvijas iedzīvotāji esam saliedēti un stipri tepat mājās. Kas tam ir nepieciešams? – Mūsu programma un redzējums, lai iestātos par Latviju starptautiskajā arēnā. Partijai „No Sirds Latvijai” ir domubiedri un līdz ar to – spēcīgāka komanda! Tagad mēs esam „Atmoda”! Atmoda ir nepieciešama, lai izbeigtu vērtību izvirtību, tumsonību, vienaldzību un neapzinātību.