VLADIMIRS SAMOHINS

***

IZGLĪTĪBA:

  • Daugavpils Universitāte, 1983, iegūts maģistra grāds fizikā un matemātikā

 

PROFESIONĀLĀ PIEREDZE:

  • Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas  direktors

 

Vladimirs Samohins: “Kā jau daudzi bērni, gribēju kļūt par šoferi, tad par sportistu, taču, klases audzinātāja pamudināts, izmācījos par skolotāju. Esmu strādājis vairākās nozarēs – izglītībā gan kā pedagogs, gan kā izglītības iestāžu vadītājs, uzņēmējdarbībā kā darbinieks un uzņēmumu vadītājs. Vairākus sasaukumus esmu bijis pašvaldības deputāts. Man ir pieredze starptautisku sporta sacensību un konferenču organizēšanā.


Mans hobijs ir aktīvi sporta veidi ziemā un vasarā. Vasarā tas ir futbols, ziemā – hokejs. Man patīk arī braukt ar motociklu, sajūsmināja lēkšana ar gumiju, arī no gaisa vagoniņa Siguldā. Cits hobijs mani ir pārņēmis pat par daudz, tās ir tehnoloģijas. Aktīvi sekoju līdzi visam jaunajam.

Droši varu teikt, ka esmu stingrs un prasīgs pret sevi un tiem, kas ir man apkārt. Esmu arī straujš, dinamisks un darbīgs, redzu, kur ir jāpieliek rokas. Nebaidos tās sasmērēt, ņemot rokā darbarīkus un iztīrot savu durvju priekšu. Ticu - ja tā daru pats, līdzi sekos arī citi, jo dzīvojam sabiedrībā. Šeit svarīgi arī atcerēties būt iecietīgiem savā starpā, izrādot savstarpēju cieņu un visiem kopā lepojoties, ka dzīvojam, mācāmies vai strādājam tieši šeit.

Ķeguma skolu kā direktors sāku vadīt tikai pirms trīs gadiem, taču pat šajā salīdzinoši nelielajā laikā man ir izdevies skolā panākt ievērojamas pārmaiņas. Tomēr novada attīstību veido ne tikai veiksmīga darbība izglītības jomā, bet arī uzlabojumi pārvaldē, tautsaimniecībā un uzņēmējdarbībā, kultūrā, sportā un tūrismā, ģimeņu atbalsta nodrošināšanā, veselības aprūpes un drošas vides veidošanā, teritoriālajā attīstībā un komunālās saimniecības sakārtošanā.

Es pierādīšu, ka jaunā Ķeguma novada dome var panākt straujas pārmaiņas un uzlabojumus visā novadā – Tomē, Birzgalē, Rembatē, Ķegumā. Vide mums apkārt ir tāda, kādi esam mēs katrs. Jāmainās ātri un līdzi laikam. Tas nemaz nav sarežģīti, tikai jāpamaina domāšana. Nav laika vilkt garumā un gaidīt. Jādara tūlīt!

Man ir apņēmība, plāns un izpratne, lai Ķeguma novadu padarītu izcilu”.