12. Saeimas vēlēšanas

12. Saeimas vēlēšanas

Aug
04
2014

Partijas “No sirds Latvijai” 12. Saeimas deputātu kandidāti

Partijas “No sirds Latvijai” 12. Saeimas deputātu kandidāti:

 

Rīgas vēlēšanu apgabals

   

1. Inguna Sudraba

2. Andris Priekulis

3. Romāns Mežeckis

4. Dace Nulle

5. Valdis Lauskis

6. Valters Bolēvics

7. Inna Laizāne

8. Andrejs Krasņikovs

9. Tālis Laizāns

10. Daina Medne

11. Inguna Kalniņa

12. Ēriks Treļs

13. Sergejs Parvatkins

14. Sandra Bāliņa

15. Heino Spulģis

16. Daina Verveiko

17. Jānis Liberts

18. Jekaterīna Pavlova

19. Mārtiņš Smilga

20. Vladimirs Zvonarevs

21. Jānis Grigalis

22. Marita Eisaka 

23. Andrejs Jirgensons

24. Roksana Rudeviča

25. Tamāra Brice

26. Vladimirs Rusanovs

27. Artūrs Žalostibs

28. Baiba Reitere

29. Jānis Zalcmanis

30. Nelli Kutukova

31. Aleksejs Trigubjuks

32. Silva Lazda-Poikāne

33. Rihards Fridbergs

     

Vidzemes vēlēšanu apgabals

   

1. Gunārs Kūtris

2. Ineta Stabulniece

3. Liene Cipule

4. Arvīds Platpers

5. Guntars Viziņš

6. Guntars Dārznieks

7. Jānis Garbovskis

8. Māris Jurušs

9. Guntars Driņķis 

10. Oskars Lūsis

11. Iveta Ozoliņa

12. Normunds Tukišs

13. Jautrīte Ašurova

14. Inese Straume

15. Valters Rotkājs

16. Modra Vilkauša

17. Juris Kajaks

18. Gints Kragliks 

19. Igors Tračums

20. Marks Lomonosovs

21. Ineta Kona

22. Tahirs Sīmanis

23. Silvija Saviča

24. Klāvs Miezis

25. Margarita Laicāne

26. Inguna Pelše

27. Inese Pivare 

     

Latgales vēlēšanu apgabals

   

1. Silvija Šimfa

2. Anita Petrova

3. Valentīna Šabuņeviča

4. Skaidrīte Grigale

5. Raimonds Nipers

6. Anžela Dubovska

7. Anatolijs Romaņuks

8. Jānis Dārziņš

9. Valentīna Lazovska

10. Romualds Maculevičs

11. Natālija Tautkusa

12. Vera Doreiko-Sinkeviča 

13. Eduards Grubevičs

14. Andrejs Kitovs

15. Ilgvars Ugars

16. Leonīds Kaļiņins
     

Zemgales vēlēšanu apgabals

   

1. Aivars Meija

2. Diāna Novicka

3. Inese Vārslavāne

4. Ivars Falks

5. Edmunds Pētersons

6. Viktors Lelis

7. Aivars Saulītis

8. Jānis Kurpnieks

9. Ivars Amoliņš

10. Juris Razživins

11. Indulis Skudra

12. Dace Kaminska

13. Ivars Krusts

14. Agris Meirēns

15. Liāna Ulmane

16. Iveta Žvagiņa 
     

Kurzemes vēlēšanu apgabals

   

1. Ringolds Balodis

2. Daiga Kalniņa

3. Guntis Rolis

4. Māris Nagla

5. Natālija Magazeina

6. Jānis Neimanis

7. Pēteris Kolāts

8. Juris Jaunzems

9. Iveta Tumaščika

10. Daiga Zipeva-Biumane

11. Sandis Bārdiņš

12. Jānis Veips

13. Inese Lagzdiņa