Logo

Logo

 

Partijas “No sirds Latvijai” logotips, tā skaidrojums

 

Grafiskā zīme

Aplis ir ideālā forma, kas simbolizē pilnību, bezgalību un mūžību. Kā saules simbols tas asociējas ar siltumu. Aplis sevī ietver arī tādas vērtības kā kopība, vienotība, drošība, harmonija un gaisma. Katrs no apļa elementiem parāda indivīda unikalitāti. Tas ir cilvēks, kas spēj saskaņoti virzīties uz vienotu mērķi – ideālu, tā ir harmoniska personība, kas augstu vērtē cilvēciskās attiecības, stabilizē grupu, ir empātisks un ciena ikkatra viedokli. Elementi kopā veido nenoslēgtu apli, kas norāda uz nepārtrauktu paplašināšanos, atvērtību visam jaunajam un spēju domāt globāli, vienlaikus noturot fokusu uz izvirzīto mērķi.

 

Logotips

Logotips ir veidots, pamatojoties uz divu ģeometrisko formu - apļa un trijstūra simboliskajām vērtībām, kas atspoguļo partijas NO SIRDS LATVIJAI būtību. Grafiskās zīmes un teksta kopējā kompozīcija veido trijstūri. Visraksturīgākās trijstūra simboliskās nozīmes – uz attīstību vērsta enerģija, mērķtiecība, praktiskums, motivācija, spēja koncentrēties un skaidra savu robežu apzināšanās.

 

Logotipam izvēlēto krāsu nozīme

 
Sarkanā krāsa - Sarkanā krāsa simbolizē spēku, izturību, enerģiju, kustību, uzdrošināšanos. Tās moto ir – nekad neapstāties! Sarkanā krāsa iedvesmo un dod spēku turpināt aizsākto darbu.
 
Tumši sarkanā krāsa - Latvijas karoga krāsa, simbolizē gribasspēku, vitalitāti, līderību un drosmi.
 
Pelēkā krāsa - Pelēkā krāsa simbolizē reālismu, apvienošanos, uzticību, profesionalitāti, izturību, kvalitāti un stabilitāti. Pelēkā krāsa neizceļas, bet tā norāda uz gudrību un attīstību. Tā nepievērš sev uzmanību, rada stabilitātes izjūtu cilvēkā.
 
Balta krāsa (logotipa fons) - Baltā krāsa simbolizē garīgumu, mieru, aizsardzību, drošību, ticību, godīgumu un kārtību. Šī krāsa raisa pozitīvas domas, tā aizsargā un stiprina ticību. Tā reprezentē tīrību un neitralitāti. 
 
Logotipam ir noteikts grafiskais izmantojums dažādos dizainos un citos vizuālajos materiālos. Vairāk par logotipa izmantošanas prasībām sazināties ar komunikācijas un mārketinga vadītāju, 67133074, nosirds@kustiba.lv
 
 

Partijas “No sirds Latvijai” logotips horizontāls, krāsains

 

 

Partijas “No sirds Latvijai” logotips horizontāls, nosaukums zem, krāsains

 

 

Partijas “No sirds Latvijai” logotips horizontāls, balts

 

 

Partijas “No sirds Latvijai” logotips vertikāls, krāsains

 

 

Partijas “No sirds Latvijai” logotips vertikāls, balts